درباره من

سلام وقت شما بخیر، نیما یک‌زمان هستم ساکن شیراز، طراح انواع سایت با ظاهر گرافیکی متنوع و کارایی‌های متفاوت، بیش از 12سال تجربه و سابقه کار در زمینه صفحات وب و شاخه های مرتبط با آن را در کارنامه خود دارم.
در رشته ریاضی تحصیل کرده‌ام و دارای مدرک طراحی صفحات وب نیز هستم. از سال 1388 و دریافت مدارک تحصیلی، عزم خود را جزم نمودم تا با مطالعه و کسب تجربه در طراحی سایت و همچنین با نگاه ویژه به تولید محتوا و طراحی براساس نیاز روز و با رعایت اصول فنی بهترین ها را با وسواس خاص خود ایجاد کنم.
هم اکنون بیش از دوازده سال از فعالیت من در حوزه‌های مختلف طراحی و راه اندازی سایت میگذرد و میتوانم این تجربه ها را در قالب سایت و صفحات مختلف اینترنتی به مشتریان خود ارائه دهم و آنها را به طرح و سایت مورد نیازشان برسانم.
شما میتوانید جهت مشاوره و یا سفارش طراحی و راه اندازی سایت و یا صفحات اینترنتی خود با من از طریق راه‌های ارتباطی همین صفحه در تماس باشید..

مهارت های من

 • طراحی و راه اندازی سایت

  طراحی و راه اندازی انواع سایت و یا طراحی انواع قالب سایت مناسب جهت مشاغلی مانند : شرکتی و تجاری، فروشگاه آنلاین و اینترنتی، فروش آنلاین فایل دانلودی، دانلود و پخش موسیقی و ...

 • کدنویسی و تخصص ها

  کدنویسی به‌صورت کاملا ولید (valid) یا معتبر در کنسرسیوم جهانی وب W3C میباشد. مسلط بر Html ؛ Css ؛ Php ؛ Java ؛ Seo ؛ Schema هستم.

 • سئو، بهینه‌سازی و اسکیما

  سئو و بهینه‌سازی سایت (SEO) طبق استانداردها و الگوریتم های گوگل همراه با افزایش سرعت بارگذاری سایت

 • تولید محتوای تخصصی و انحصاری

  تولید محتوا با سئوی تنظیم شده توسط من، تنها برای پروژه‌هایی که از شروع تا پایان دراختیار من قرار گیرد، به تعداد محدود و توافقی صورت می پذیرد.نمونه‌های قدیمی (آرشیو جهانی)

1. سانگ 711 (1388) 2. پارس صدا (1389) 3. تابلو تیرازیس (1395) 4. املاک 360 شیراز (1397)


سایت ها هزینه ای مانند دامنه و فضای ذخیره سازی دارند که گاهی سفارش دهندگان در زمان مقرر نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمیکنند و سایت ها غیرفعال میشوند.