درباره من

سلام وقت شما بخیر، نیما یک‌زمان هستم ساکن شیراز، طراح انواع سایت با ظاهر گرافیکی متنوع و کارایی‌های متفاوت (اچ‌تی‌ام‌ال، وردپرس و ..)، بیش از 12سال تجربه و سابقه کار در زمینه صفحات وب و شاخه های مرتبط با آن را در کارنامه خود دارم.
در رشته ریاضی تحصیل کرده‌ام و دارای مدرک طراحی صفحات وب نیز هستم. از سال 1388 و دریافت مدارک تحصیلی، عزم خود را جزم نمودم تا با مطالعه و کسب تجربه در طراحی سایت و همچنین با نگاه ویژه به تولید محتوا و طراحی براساس نیاز روز و با رعایت اصول فنی بهترین ها را با وسواس خاص خود ایجاد کنم.
هم اکنون بیش از دوازده سال از فعالیت من در حوزه‌های مختلف طراحی و راه اندازی سایت میگذرد و میتوانم این تجربه ها را در قالب سایت و صفحات مختلف اینترنتی به مشتریان خود ارائه دهم و آنها را به طرح و سایت مورد نیازشان برسانم.
شما میتوانید جهت مشاوره و یا سفارش طراحی و راه اندازی سایت و یا صفحات اینترنتی خود با من از طریق راه‌های ارتباطیِ همین صفحه در تماس باشید..

مهارت های من

 • طراحی قالب وردپرس

  طراحی انواع قالب ویژه سایت های شرکتی و تجاری، فروشگاهی، دانلود فایل، موسیقی و آهنگ و ... برای وردپرس و یا HTML

 • کدنویسی رابط کاربری

  کدنویسی و رابط کاربری در طراحی های من به صورت کاملا ولید (valid) یا معتبر در کنسرسیوم جهانی وب W3C میباشد.

 • سئو و بهینه‌سازی

  سئو و بهینه‌سازی سایت (SEO) طبق استانداردها و الگوریتم های گوگل همراه با افزایش سرعت بارگذاری سایت

 • تولید محتوا

  تولید محتوا به تعداد مشخص بوده و تنها برای پروژه‌هایی که از شروع تا پایان به دست من انجام گیرد قابل پذیرش است.نمونه‌های قدیمی (آرشیو جهانی)

1. سانگ 711 (1388) 2. پارس صدا (1389) 3. تابلو تیرازیس (1395) 4. املاک 360 شیراز (1397)


سایت ها هزینه ای مانند دامنه و فضای ذخیره سازی دارند که گاهی سفارش دهندگان در زمان مقرر نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمیکنند و سایت ها غیرفعال میشوند.